X
Otsi
Generic filters
Exact matches only
X
08.02.2021

Praktika kogemus

Personaliosakonnas sai võimaluse teha oma kooli praktikat särasilmne Kerli, kes õpib Tallinna Tehnikaülikoolis kolmandal kursusel personalijuhtimist. Milliseid emotsioone see Kerlis tekitas, saad lugeda siit!

Miks otsustasid tulla praktikale just Tarmeteci?

Praktikavõimalusi otsides sattusin Tarmeteci koduleheküljele, mis jättis mulle väga sügava ja hea esmamulje, sest andis palju praktilist infot ettevõtte ja selle väärtuste kohta. Ettevõtte väärtused peegeldasid oluliselt kliendikesksust ja töötajate ning keskkonna väärtustamist, mis mulle väga meeldis. Samuti jäi silma töövõimaluste rubriik, mis näitas, et ettevõte panustab haridusse, pakkudes praktikavõimalust nii kutse- kui ka kõrgkoolide õppuritele. Nii tekkis mõte võtta ettevõttega ühendust ja oli tunne, et Tarmetecis võiks olla huvitav praktikat läbi viia. Kokkuvõtvalt oli ettevõtte silmapaistev ja tähelepanu püüdev kodulehekülg see, mis sai määravaks praktikakohaga ühenduse võtmisel.

Millise kogemuse praktika sulle andis?

Praktika andis mulle väga rikastava kogemuse ja kõik püstitatud ootused said isegi ületatud. Positiivse praktikakogemuse loomisele aitas kindlasti kaasa meeldiv ja sõbralik õhkkond ettevõttes, juhendaja ja kaaskolleegide toetus, edukas ja eesmärgipärane omavaheline suhtlus ja infovahetus ning kaasatus erinevatesse põnevatesse ettevõtmistesse. Sain praktika käigus süvendada oma erialaseid teadmisi erinevates valdkondades, mistõttu hindan praktikakogemust kasulikuks ja õpetlikuks. Olen õnnelik, et mulle anti võimalus oma praktika läbi viia just Tarmetecis!

Milline ettevõte on Tarmetec, mida põnevat said meie kohta teada?

Tarmetec on ettevõte, kes hoolib oma töötajatest ja panustab oma inimestesse, et nende silmad ikka säraksid, isegi siis, kui välismaailmas on veidi keerulised lood. On näha, et ettevõte investeerib nii töökeskkonda kui ka inimeste arengusse, et luua kõigile head töötingimused ja tagada töötajate motivatsioon. Samuti pakutakse ettevõttes mitmeid hüvesid, soodustatakse paindlikku töökorraldust ja arvestatakse töötajate soovidega. Tööandjana on Tarmetec kindlasti tunnustust väärt.

Mis oli sinu viimane meeldejäävaim elamus?

Tegelikult oli kogu praktika periood üks meeldejääv ja positiivne elamus, sest sain töötada valdkonnas, mis mulle päriselt huvi pakub. Minu viimane praktikapäev oli kindlasti väga tore elamus, sest sain nii mitmete üllatuste osaliseks ja ikka tekitab rõõmu äratundmine, et oled saanud oma tegevustega teistele head teha.

TAGASI