X
Otsi
Generic filters
Exact matches only
X
22.12.2020

Lumesahad pickup’le

Me toodame lumesahkasid pickup’le juba mõned aastad, nüüd oli aeg uuendusteks. Sõltuvalt riikidest on klimaatilised tingimused ja tehnilised nõuded erinevad ja sellest tingituna olema loonud kaks versiooni, üks Põhjamaadele ja teine vähese lumega regioonidele.

Lumesahkade paigaldus ei vaja keevitust, vaid kasutatakse poltliiteid. Saha juhtimine käib läbi Wi-Fi puldi, seega ei ole vaja üleliigseid kaableid kabiini tuua.

D-kujuga sahk on arendatud nii, et see vastab autotootja poolt väljastatud telje koormusele. Lumesahk on kerge, kuigi tera on 2mm paksusega metallist. Just, me kasutame endiselt metalli, mitte plastikut, et tagada pikaajaline vastu pidamine. Tõstefunktsioon on läbi elektrilise aktuaatori. Pööramine on standardvarustuses manuaalne, kuid lisana on saadaval ka pööramine elektrilise aktuaatoriga.

V-kujuga sahk on professionaalseks kasutamiseks paksu lume korral, mis kaalub piisavalt, et lükata ära ka kõige raskem lumi. Hüdraulika süsteem, mida juhitakse samuti Wi-Fi’ga, hoolitseb tõstmise ja pööramise eest.

Lumesaha kinnitused on saadaval Euroopa ja Aasia pickup’le . Nii D- kui V-saha kinnitamiseks on üks universaalne raam, kuid adapterid on autopõhised .

Rohkem infot leiad tootelehelt.

TAGASI
V and D shape snowplow for pickups
D shape snowplow for pickups
V shape snowplow