X
Otsi
Generic filters
Exact matches only
X
08.03.2024

Ford Transit Custom 2024

Kas olete uhke uue 2024. aasta Ford Transit Customi omanik? Palju õnne! Olenemata sellest, kas kasutate seda äri või reiside jaoks, on see mitmekülgne kaubik valmis vastu võtma kõike, mida te talle ette viskate. Kuid miks mitte tõsta oma Transit Custom uuele tasemele Metec’i esmaklassiliste roostevabast terasest lisavarustusega?

Ehitatud kestma, loodud muljet avaldama

Metec’i roostevabast terasest lisavarustus on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, tagades vastupidavuse ja kauakestva sära. Need ei too esile ainult teie Transit Customi visuaalset ilu, vaid pakuvad ka praktilist kasu:

  • Esirauad ja kaugtuled: Lõika läbi pimeduse ja tõrju potentsiaalseid ohte. Metec’i esirauad saab kombineerida võimsate LED-tuledega, mis parandavad nähtavust öösel, lisades samas ka kaitsva omaduse.
  • Küljetorud ja astmelauad: Metec’i külgmised astmelauad ja torud pakuvad kindlat astumiskohta ja täiendavat küljekaitset, kõik ühes stiilses komplektis.
  • Pakiraamid ja redelid: Platvorm katusele, võimaldades teil kergemini lisakaupa vedada. Kombineerige pakiraam redeliga, et tagada lihtsam ligipääs.
  • Põhjakaitsed: Kaitske oma kaubiku põhjaalust erinevate ohtude eest 5mm-st alumiiniumist mootori- ja AdBlue põhjakaitsmetega.
  • Muud: Metec pakub erinevat lisavarustust teie Transit Customi isikupärastamiseks, sealhulgas Optibeam; W-Light ja Seeker LED-baride ja kaugtulede valikut; kergesti paigaldatavaid Metec’i konksuastmeid ja palju muud!

Investeerige oma kaubikusse, investeerige oma ärisse

Ettevõtetele, kes toetuvad igapäevaselt oma Transit Customile, on Metec’i lisavarustus väärtuslik investeering. Need kaitsevad teie kaubikut igapäevase kulumise ja kahjustuse eest, vähendades remondikulusid ja pikendades sellega masina kasutusiga. Lisaks võib professionaalne välimus aidata kaasa brändi imidzile ja klientidele positiivsema esmamulje loomisel.

Täiuslik sobivus uuele 2024. aasta Ford Transit Customile

Meteci lisavarustus on loodud nii, et see integreeruks uue Transit Customi voolujoonelise disainiga. Poleeritud või Black Edition roostevaba terase pinnaviimistlus täiendab kaubiku modernset disaini, lisades sellele elegantsi ja robustsust.

Uuendage oma Transit Customi juba täna!

Avastage Meteci tootevalik meie veebipoest MyMetec või volitatud Metec’i edasimüüjalt. Muutke oma kaubik tavalisest erakordseks – avaldage teel muljet ja kogege Meteci erinevust!

TRC 2024 epoe link

TAGASI
EELMINE
JÄRGMINE