X
Otsi
Generic filters
Exact matches only
X
22.06.2020

Teel kõrgustesse

Meteci ajalugu algab rattakilpide tootmisega.  25 aastaga oleme jõudnud oma toodetega katustele välja. Pakiraamide lisamisega oma tootevalikusse saame pakkuda kõiki vajaminevaid lisatooteid kaubikutele, mille abil saab funktsionaalsust ja kasutusmugavust lisada kõikidele välimistele külgedele: alumiiniumist põhjakaitsed ja roostevabast terasest kaitseplekid stangele, tagaukse redelid, mitmed esirauad, sealhulgas EU- tüübikinnitusega (seaduse 78/2009 kohaselt) eurorauad, erinevad astmelauad jne.

Meie pakiraamid on toodetud roostevabast terasest, mis on võrreldes alumiiniumist toodetega sama kerged, aga on isegi jäigemad. Pinnaviimistlus on ainulaadne – samasugune, mida kasutame ka meie poolt toodetavates meditsiinitööstuses kaustavatel toodetel. Elektripoleeritud+haaveldatud pind annab pakiraamidele hinnalise ja unikaalse välimuse.

Pakiraamid tulevad moodulitena ja on pakitud kompaktselt, mis hoiab tarnekulud madalad ja tarned turvalised.

Pakiraame on võimalik tellida järgnevatele kaubikutele: Citroen Jumper, Peugeot Boxer, Fiat Ducato, Ford Transit, Ford Transit Custom, Mercedes-Benz Vito  ja Sprinter, Renault Master, Vokswagen T5-T6.1 ja Crafter.

Tulemas on lisa, jälgige uudiseid!

Kas soovid rohkem infot?

Vaata videot ja tutvu infolehega (esialgu saadaval inglise keeles).

TAGASI
EELMINE
JÄRGMINE