X
Otsi
Generic filters
Exact matches only
X
31.05.2024

OUTLAND Rammrauad

Tähelepanu kõik veokite omanikud! METEC’il on suur au tutvustada uue põlvkonna rammraudasid, mis on disainitud nii kaitsma kui ka tõstma esile teie Scania, Volvo, DAF, MAN, Mercedes-Benzi, Renault, Iveco või Fordi veokit.

Totaalne Transformatsioon:

Tegu ei ole lihtsalt väikese uuendusega; see on lausa revolutsioon. Meteci uued rammrauad on võrreldes eelnevate generatsioonidega saanud täieliku ümberkujunduse:

  • Pilkupüüdev mustaks värvitud võre julge teemantmustriga. See uuenduslik disain mitte ainult ei suurenda tugevust, vaid lisab teie veoki välisilmele vaieldamatut elegantsi ning omapära.
  • Mustad postid sulanduvad võrega ühtseks ja tekitavad sümbioose ning agressiivse visuaalse terviku.

Valik on Teie:

Metec mõistab, et igal juhil on oma stiilieelistus. Sellepärast pakumegi uue põlvkonna rammraudu kahes erinevas variandis:

  • Standardrežiim: Säilitage klassikaline välimus poolvärvitud ja poolpoleeritud viimistluse kombinatsiooniga.
  • Black Edition: Valige üleni must välimus, kus kogu rammraud on kaetud võimsa ja visuaalselt eristuva musta värviga.

Kompromissitu Kaitse, Konkurentsitu Stiil:

Meteci uue põlvkonna rammrauad pakuvad täiuslikku funktsionaalsuse ja disaini kombinatsiooni. OUTLAND rammrauad tagavad teie veokile ületamatu esikaitse, andes sellele samal ajal eristuva, jõulise ja julge visuaali.

Suurenenud kaitse, vaieldamatu stiil. Uute rammraudade valiku koos rohkemate piltide ja infoga leiate, kui liigute MyMetec e-poes Veokid osas oma eelistatud margi ja mudeli juurde.

TAGASI